0445116059 Bosch Cod 5801540211 Injector Fiat Ducato 3.0 D Iveco Daily IV 3.0 JTD

Piese - Accesorii/Dezmembrari Bucuresti, Bucuresti, RO 1 luna in urma

Descriere anunt

0445116059 Bosch Cod 5801540211 Injector Fiat Ducato 3.0 D Iveco Daily IV 3.0 JTD
Second Hand probate
Compatabile cu urmatoarele coduri:
Iveco / Lancia 504341488
Iveco 500060378
Fiat 71795158
Fiat 504385557
Fiat 580540211
Bosch 0986435395
Bosch 0 986 435 395
120.00 €

Bucuresti, Bucuresti, RO Sector 2

61 accesări 0 comentarii ID #11932

Informatii utilizator

dia
dia 1 anno
dia
Bucuresti, Bucuresti, Romania,
sector 2
Înregistrat 1 anno