Amazon Customer Advisor – Spaniola sau Italiana

Agenti vanzare - consultanti Iasi, RO 2 anni

Utilizatorul nu a încărcat nici o fotografie

Descriere anunt

Pentru clientul nostru Amazon, lider de piata in domeniul e-Commerce, deschidem noi oportunitati pentru vorbitorii de limba spaniola sau italiana!

Candidatul ideal:
Cunosti limba spaniola sau italiana la nivel avansat?
Iti doresti un job care iti da posibilitatea sa lucrezi de acasa?
Iti place sa navighezi pe Internet?
Esti pasionat/pasionata de cumparaturi on-line?

Daca raspunsul este “Da”, atunci avem job-ul ideal pentru tine!

Cerinte:
- Bune cunostinte de limba spaniola sau italiana (scris, citit si vorbit);
- Excelente abilitati de comunicare verbala si scrisa;
- Orientat spre client si spre rezolvarea solicitarilor acestuia;
- Dorinta de a invata utilizand platforme online;
- Capacitate foarte buna de organizare si de a lucra autonom/independent;
- Conexiune la Internet, telefon fix si casti cu microfon;
- Cunostinte de utilizare Windows 8.1 - 10, Microsoft Office, Internet, E-mail, Chat / aplicatii Instant Messenger;
- Disponibilitate de lucru in intervalul 07:00 - 24.00.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Oferirea de asistenta clientilor prin telefon, e-mail sau chat;
- Gestionarea si solutionarea solicitarilor si reclamatiilor primite din partea clientilor in conformitate cu politicile companiei;
- Inregistrarea activitatilor realizate conform politicilor si procedurilor aplicabile.

Beneficii:

Participarea la programe de formare Customer Support online, personalizate nevoilor tale de dezvoltare;
Asigurarea resurselor necesare pentru a invata si a te dezvolta;
Garantia unui bonus pentru finalizarea cu succes a perioadei de training;
Oportunitatea de a te dezvolta impreuna cu echipa numarul 1 in lume in Customer Services Support;
Prezenta intr-un mediu dinamic, distractiv, provocator si creativ;
Venituri lunare consistente ce includ parte fixa si variabila, in functie de performanta.
Tratabil

Iasi, RO

53 accesări 0 comentarii ID #3261

Informatii utilizator

Alexandra Radu
Alexandra Radu 2 anni
Iasi, Romania
Înregistrat 2 anni
scroll to top