Servicii De Scriere a Datelor De Securitate La Distanta

Alte locuri de munca Cluj, RO 1 luna in urma

Descriere anunt

Responsabilitati:

Alatura-te Echipei Hoxton !

Lucreaza la distanta : Alatura-te echipei noastre de peste 600 de angajati ! Rolul acestui job este utilizarea soft-ului companiei pentru a scrie date pe carduri magnetice si carduri de securitate ale angajatilor. .

Nu ai nevoie de experienta !
$500 – 40/hr training platit si $1900 - $2400 salariu lunar + 2 salarii suplimentare pentru angajatii cu norma intreaga.

Ce oferim:
Muncesti oricand doresti !
Iti vom livra la adresa dorita 500 de carduri pe luna pentru a fi procesate
Fara vanzari! Fara telemarketing !
40 de ore de training platite cu instructori autorizati
Ore Suplimentare ( suntem foarte ocupati )
Calatorie platita o data pe an la sediul central din Elvetia.

Calitati si experienta necesara:
Vorbitor nativ/ avansat de limba engleza
Trebuie sa detina un laptop sau desktop
Trebuie sa aiba varsta de cel putin 18 ani
Punctualitate (prezenta buna)
Comportament pozitiv si professional
Atent la detalii
Abilitati de comunicare
Capabil sa lucreze intr-un ritm de lucru alert.
Oferim training complet candidatilor potriviti, pentru a va alatura echipei noastre va rugam sa vizitati https://hoxton.pw/
2400.00 €
Toate

Cluj, RO

11 accesări 0 comentarii ID #17897

Informatii utilizator

CorstenZ
CorstenZ 1 luna in urma
CorstenZ
Înregistrat 1 luna in urma