Secretara cu exp.contabilitate primara si resurse umane

Romania, Ilfov, Bucuresti Sector 1
Publicat acum o luna
ID #5528
PROMOVAT
Vanzatorul nu a adaugat nici o poza Vanzatorul nu a adaugat nici o poza
Verifica cu vanzatorul
Romania, Ilfov, Bucuresti Sector 1,

Descriere

Posturi disponibile:2
CANDIDATUL IDEAL:
-studii superioare
-exp.min.5 ani
-foarte bune cunostinte contabilitate primara, operare PC, diferite softuri de contabilitate si resurse umane
-engleza scris/vorbit obligatoriu
-lb.germana sau turca constituie un alt avantaj
-fluenta in relatiile cu autoritatiile, avocati,arhitecti etc.
-cunoasterea legilor fiscale, legislatia muncii etc.
-cunostinte de organizare si planificare a activitatilor curente
-foarte serioasa, punctuala, responsabila, organizata, dinamica,comunicativa,analitica,asertiva.
-exp.in lucrul cu oamenii si spirit de echipa
-loialitate si confidentialitate.

Descrierea jobului
-activitati zilnice specifice de secretariat ( preluarea prompta a apelurilor telefonice, organizarea corespondentei-posta,fax,email-, etc.)
-contabilitate primara
-verificare, procesare facturi
-registru casa
-resurse umane
-administrare si evidenta personal
-exercitarea si altor atributii cu caracter specific ce decurg din politica societatii sau sunt dispuse de conducerea societatii.

-Oferim salariu motivant, program de lucru fix 8h, luni-vineri.
-Cladirea Nord City Tower, Pipera.
Mai multe detalii se vor discuta la interviu.
CV cu poza : n.allex23@yahoo.com

Trimite Mesaj

    Seller's picture
    Privat
    Inregistrat pe 14. Mar 2018

    Trimite Mesaj 072348xxxx

    Detalii Utilizator

    Locatia anuntului

    Sos.pipera Nr.1